Naga MarketsGrupę Kapitałową Tele-Polska Holding S.A. tworzą spółki TelePolska sp. z o.o., e-Telko sp. z o.o., Teltraffic sp. z o.o. i DID sp. z o.o.i Tele-Polska sp. z o.o. oferująca usługi głosowe (takie jak VoIP, V-PBX, E-PBX) usługi dostępu do internetu, transmisji danych (dzierżawa łączy krajowych i międzynarodowych). Grupa świadczy usługi w segmencie końcowego klienta biznesowego, indywidualnego, instytucji publicznych oraz operatora komunikacyjnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym można zaobserwować solidną strefę wsparcia, która trwa od dłuższego już czasu.

Na interwale tygodniowym widzimy wspomnianą wcześniej strefę SR, a także strefę oporu, do której po mocnej zwyżce zmierzamy.

Na interwale dziennym można zaznaczyć także linię trendu. Wydaje się, że jest zbyt blisko do strefy oporu aby kupować teraz akcje. Myślę, że lepiej poczekać na jeszcze jeden powrót do linii trendu lub obserwować zachowanie ceny w rejonie oporu.

Dwa szkolenia price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here