Naga MarketsTauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju. Sieci dystrybucyjne spółek należących do grupy obejmują 17% powierzchni kraju.
Na wykresie miesięcznym widać bardzo ważną strefę wsparcia. Trwające kilka miesięcy wzrosty zostały całkowicie zanegowane lecz kurs ponownie reaguje w obszarze wspomnianego wsparcia. Tak silny impet spadkowy nie wygląda dobrze, aczkolwiek teraz blisko wsparcia, można zakupić te akcje z relatywnie niewielkim ryzykiem.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

2 KOMENTARZE

  1. Najniższa wartość na pokazanym wykresie miesięcznym to 3.85 zł.
    Aktualna cena 4,04 znajduje się na pierwszym wsparciu, jeżeli kurs będzie dalej spadał ostatnim wsparciem jest te rozciągające się pomiędzy 3.85 a 3.90 zł.

    Jeżeli kupił Pan akcje za 4.15 zł – należy ustalić maksymalny poziom straty np. 10% – czyli gdy kurs spadnie o 10% do wartości 3,74 zł – należy pozbyć się akcji.

    3,85 zł to najniższy wartość na wykresie miesięcznym, jeżeli kurs spadnie poniżej tego poziomu będzie to zły znak i powinno się sprzedawać posiadane akcje. Byłaby to strata ok. 7%.

  2. Kupiłem akcje TPE za 4.15 kurs spadł poniżej ten ceny – gdzie mam stopa ustawić i w którym miejscu jest teraz duże w sparcie -?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here