Naga MarketsStalexport tworzy grupę kapitałową koncentrującą swoją działalność na budowie i eksploatacji autostrad. Grupa bierze udział w przetargach na przystosowywanie innych istniejących odcinków autostrad do standardów autostrady płatnej.

Interwał miesięczny to długoterminowy trend spadkowy. Co jednak warte zauważenia, niedawno doszło do wybicia linii trendu, a teraz mamy korektę do dość istotnego wsparcia. Warto przyjrzeć się sytuacji na niższym interwale.

Na interwale tygodniowym widzimy linię trendu, która jest bardzo dokładnie respektowana oraz wsparcie. Po tym tygodniowym pin barze uaktywnił się popyt, któremu udało się wnieść cenę ponad linię korekty, co jest wstępnym sygnałem kupna, a przede wszystkim jest to objaw siły trendu wzrostowego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKorelacje rynkowe
Następny artykułAUD/USD – mamy odbicie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here