Naga MarketsSfinks prowadzi sieć restauracji Sphinx na terenie całego kraju. Serwuje danie kuchni orientalnej. W kwietniu 2006 roku przejęła osiem restauracji Chłopskie Jadło – tradycyjna polska kuchnia. Planuje dynamiczną ekspansję w Polsce i zagranicą.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać, że kurs spółki porusza się w długoterminowym trendzie spadkowym. Aktualnie znajduje się bardzo blisko linii trendu, a jaj pokonanie może spowodować wzrost zainteresowana kupnem tych akcji.

Na wykresie tygodniowym można zauważyć tzw. kompresję ceny czyli coraz mniejsze, ciaśniejsze ruchy charakterystyczne dla formacji trójkątów lub klina. Pierwszym sygnałem kupna będzie wybicie z tej ograniczającej formacji.

Na wykresie o interwale dziennym widzimy, że w ostatnim czasie nie dzieje się nic ciekawego na akcjach Sfinksa. Kurs porusza się bokiem w formie jakby kanału o bardzo wąskim zakresie. Wydaje się, że należy oczekiwać sygnałów kupna z interwałów tygodniowego i miesięcznego czyli pokonania linii trendu spadkowego lub wybicia z formacji klina.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here