Naga MarketsZakłady Magnezytowe Ropczyce to producent wysokiej jakości zasadowych i glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych. Stanowią one niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.Na wykresie o interwale miesięcznym widać, trend wzrostowy, a zwłaszcza silny impuls w ostatniej jego fazie, a następnie bardzo skromną korektę do kluczowej strefy wsparcia.

Jak widać na wykresie tygodniowym, typowy zasięg korekty został wypełniony niemal co do grosza.

invest

Jeszcze raz zaglądamy na wykres W1. Tutaj widać także, że został wypełniony zasięg korekty 1:1, co w połączeniu z trendem, zasięgiem typowej korekty oraz kluczowym wsparciem i linią trendu tworzy bardzo optymistyczny, prowzrostowy obraz. Dodatkowo wybity górą został kanał spadkowy. Teraz ta zielona strefa zapewne posłuży jako wsparcie.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAUDCAD – kontynuuje wzrost
Następny artykułKorelacje rynkowe
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here