Naga MarketsPrzedmiot działalności spółki Robyg obejmuje działalność holdingową, niektóre formy pośrednictwa finansowego, zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obsługę nieruchomości oraz działalność w zakresie budownictwa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy trwający trend wzrostowy, mimo że spółka nie ma długiej historii notowań, to cały układ z widocznym wsparciem wygląda naprawdę interesująco. Tym bardziej, że często ożywienie gospodarcze, które ma nadejść w Polsce zaczyna się lub idzie w parze z ożywieniem na rynku nieruchomości, w branży budowlanej. Spółka ma pozytywne rekomendacje, wysoki wskaźnik Cena/Zysk, a jednocześnie dość niski Cena/Wartość księgowa. Jest wymieniana wśród domów maklerskich jako jeden z faworytów na 2014 rok.

Na wykresie tygodniowym widać strefę wsparcia, która została wybroniona. Mamy tygodniowego pin bara, który dość logicznie wyznacza poziom obrony poniżej wsparcia. Warto zauważyć, że na notowaniach tej spółki bardzo często większe odbicia zaczynają się właśnie od tej świecy na interwale tygodniowym.

Wykres dzienny pokazuje przyspieszoną linię trendu i wsparcie. Spółka porusza się w tendencji wzrostowej i w obliczu ożywienia gospodarczego myślę, że warto kupić jej akcje.

Spółka spełnia kryterium trendu wzrostowego i mogłaby być dołączona do portfela spółek w trendzie. Aktualna cena to 2,42 zł. Standardowy SL to 10% czyli 2,17 zł. Chcielibyśmy ustawić SL na poziomie 2,07 zł pod wsparciem z D1. Aby mieć taki 10% SL musielibyśmy kupić akcje w cenie 2,30 zł czyli 12 groszy niżej. Akurat na tym poziomie przebiega widoczna linia trendu.

Jeżeli kurs spadnie do 2,30 zł kupimy jej akcje i spółka dołączy do Portfela Comparic. Na dzień dzisiejszy wstrzymujemy się, jeżeli akcje dołącza do portfela – poinformujemy o tym w codziennym bloku “Spółka w trendzie wzrostowym”.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCredit Agricole – GBP z przewagą nad EUR i CHF?
Następny artykułCiti – EUR stąpa po niepewnym gruncie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here