Naga MarketsPrzedmiot działalności Spółki obejmuje działalność holdingową, niektóre formy pośrednictwa finansowego, zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obsługę nieruchomości oraz działalność w zakresie budownictwa.Wykres tygodniowy z całą historią notowań pokazuje, że trend wzrostowy zatrzymał się nad poziomem poprzedniego szczytu. Aktualnie trwa konsolidacja, która albo zakończy trend wzrostowy, ale jest tylko przystankiem przed dalszymi wzrostami. Wersja wzrostowa obowiązywać będzie do czasu utrzymywania się ceny ponad zaznaczonym poziomem.

Na wykresie dziennym widzimy obecną konsolidację, a także to, że w przeszłości podobne wsparcia były respektowane. Aktualna cena znajduje się bardzo blisko wsparcia, co pozwala otwierać pozycje z niewielkim ryzykiem, umieszczając linię obrony poniżej wsparcia. Wybicie czerwonej linii powinno być pierwszym sygnałem poprawy sytuacji.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here