Naga MarketsPodstawowym przedmiotem działalności Remak są usługi remontowe, modernizacyjne kotłów parowych i wodnych oraz montaż urządzeń energetycznych, instalacji odsiarczania spalin, elektrofiltrów, instalacji przemysłowych, rurociągów. Ponad to firma wykonuje specjalistyczne prace spawalnicze, radiograficzne, opracowuje technologie prac remontowych.

Na wykresie miesięcznym można zaobserwować bardzo mocne wsparcie, od którego cena odbiła się po raz trzeci. Wsparcie zostało ostatnim razem naruszone, jednak cena zamknięcia miesiąca znalazła się powyżej tej strefy.

Na wykresie tygodniowym widzimy silne odbicie, które dotarło pod lokalną strefę oporu. Osoby chcące kupić te akcje mogą rozważyć dwa scenariusze, które lepiej widać na następnym, dziennym wykresie.

Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje siłę odbicia, wzrost kursu był tak duży, że na wykresie powstała luka cenowa. Luki często działają świetnie jako strefy wsparć lub oporów.

Scenariusz ogólny zakłada wzrost kursu. Teorię tę snuję na podstawie bardzo mocnego odbicia od długoterminowej strefy wsparcia, od której każde obicie było bardzo silne i pozwalało sporo zarobić. Historia jednak nie musi się powtarzać, ale na wykresie widać początek układu wzrostowego. Pierwszy szczegółowy scenariusz zakłada przełamanie oporu po krótkotrwałej konsolidacji. Druga wersja wydarzeń to spadek do niższej strefy wsparcia i ponowny atak na najwyższy opór (widoczny także na W1).


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURUSD czeka na rozstrzygnięcie – poranna analiza Forex
Następny artykułZłoty przed decyzją NBP – posiedzenie RPP dziś o 11:30.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here