Naga MarketsSpółka należy do największych polskich firm zajmujących się projektowaniem, produkcją, budową i serwisem maszyn i urządzeń energetycznych. Głównymi odbiorcami są krajowa energetyka zawodowa i przemysłowa, oraz zagraniczni dostawcy obiektów energetycznych. Struktura asortymentowa to głównie kotły parowe i wodne, części zamienne do kotłów i innych urządzeń energetycznych oraz urządzenia ochrony powietrza. Firma oferuje projektowanie i wykonawstwo szerokiej gamy kotłów opalanych węglem brunatnym, kamiennym, olejem, gazem bądź kombinacją tych paliw.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać bardzo wyraźne wsparcie oraz szeroki trend boczny z dająca się wyznaczyć linią spadkową.

Ciekawiej wygląda wykres z perspektywy tygodniowej. Tutaj widoczny jest trend wzrostowy, który powstał po wybronieniu wsparcia z interwału miesięcznego. Widać także, że kurs zbliża się do solidnie wyglądającej strefy oporu.

Wykres z dziennym interwałem pokazuje jeszcze ciekawsza sytuację. Jeżeli bardzo dokładnie poprowadzimy linię trendu wzrostowego, po samych dołkach okazuje się, że kurs, który porusza się w konsolidacji znajduje się blisko tej TL. Można także wyznaczyć w prosty sposób linię obrony – pod zaznaczonym wsparciem, którego przełamanie byłoby zarazem przełamaniem linii trendu.

Dlaczego warto zaryzykować, kupując te akcje ?

Każde odbicie od linii trendu powoduje bardzo mocne i szybkie wzrosty – pierwsze odbicie: +162% w niecałe 2 miesiące – drugie: +93% także w niecałe 2 miesiące. Cena znajduje się niedaleko linii trendu, zanim tam dotrze, znajdzie się w samym wierzchołku trójkąta, który można wyznaczyć jako TL i strefa oporu. Jeżeli wtedy dojdzie do wybicia, będzie to zarazem pokonanie strefy oporu. Dodatkowym argumentem, najważniejszym zresztą jest niewielkie ryzyko – między linią trendu, a oporem będzie bardzo mało miejsca, a tym samym będziemy mieli niewielki SL i niewielką potencjalną stratę.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here