Naga MarketsPowszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. Działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na interwale miesięcznym widzimy trend wzrostowy oraz szeroką konsolidację nad kluczowym wsparciem na poziomie 400 zł. Konsolidacja ma delikatną tendencję wznoszącą.

Spojrzenie na interwał tygodniowy pokazuje, że wybita została linia korekty. Każdy kolejny szczyt wewnątrz konsolidacji znajdował się wyżej od poprzedniego. Ostatni spadek ceny nie był już tak gwałtowny jak trzy pierwsze, które testowały wsparcie. Wszystko to składa się na pozytywny obraz wykresu.

Na wykresie dziennym kurs zatrzymał się na poziomie poprzedniego szczytu. Długie cienie świec u dołu wyglądają tak, jakby kurs zatrzymał się w tym miejscu na chwilę i zbiera siły przed dalszym wzrostem. Chcąc kupić akcje teraz powinniśmy ustawić SL w okolicach 440 zł, jeżeli nie chcemy dużo ryzykować. Ważniejsze jest wsparcie z wyższych interwałów czyli okolice 400 zł i dopiero zejście poniżej może doprowadzić do powstania trendu spadkowego. Wydaje się, że jeżeli dojdzie do wybicia dotychczasowego szczytu oznaczonego zieloną linią, to cena powinna już bez przeszkód zaatakować poziom przynajmniej 470 zł.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here