Naga MarketsPZ Cormay jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego. Firma produkuje i sprzedaje testy in vitro dla chemii klinicznej, elektroforezy, hematologii, koagulologii oraz serologii grup krwi. Spółka oferuje też automatyczne analizatory biochemiczne i hematologiczne. W jej ofercie jest również zautomatyzowany system do analizy parazytologicznej oraz próżniowy system pobierania krwi.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy, że notowania, które przypominają bardzo wydłużająca się korektę po wzrostach w latach 2009-2011 dotarły do strefy wsparcia. Na niższych interwałach obserwujemy odbicie.

Wykres z perspektywy tygodniowej pokazuje, że korekta przyjęła postać kanału spadkowego, a obicie od wsparcia z wykresu MN było zarazem odbiciem od dolnej granicy kanału. Technicznie mamy zatem wsparcie i dolne ograniczenie kanału.

Wykres z dziennym interwałem pokazuje,że kurs zbliża się do przyspieszonej linii trendu, która jest bardzo istotna dlatego, że obejmuje prawie cały ruch spadkowy po ostatnim teście górnego ograniczenia kanału z wykresu W1. Kurs zbliża się do całej serii oporów, z których pierwszą jest linia, która łączy bardzo dokładnie dwa dołki i jeden wierzchołek (dolna linia). Całość wygląda trochę jak formacja klina, a kurs zmierza do dość wąskiej już strefy, gdzie na te dwie linie nakłada się opór, który stanowi poprzedni szczyt. Zazwyczaj przełamanie poziomu poprzedniego szczytu samo w sobie jest sygnałem kupna. Tutaj, jeżeli kurs pokona tę silną strefę ograniczeń, prawdopodobnie w dość krótkim czasie wzrośnie o ponad 30% do około 12 zł.

Skąd bierze się ostatnie wybicie ?

Oprócz dość dobrych nastrojów na całej giełdzie i sporych wzrostów podobnych spółek biotechnologicznych, za wzrostami stoi także informacja o podpisaniu umowy z z austriacką spółką Wild Elektronik and Kunststoff GmbH & Co KG. Przedmiotem umowy jest wdrożenie prototypu analizatora BlueBox do produkcji, stworzenie oprogramowania pozwalającego użytkować to urządzenie, a także przygotowanie interfejsu dla użytkowników. Wstępne testy nowego wynalazku pokazują, że uzyskuje ono lepsze wyniki od konkurencyjnych urządzeń, które ma zastąpić, a wprowadzenie tego produktu na rynek ma się odbyć już w 2015 roku.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here