Naga MarketsPozbud jest producentem stolarki otworowej z drewna i PCV na terenie Wielkopolski. Główne produkty to: okna drewniane, drewniano-aluminiowe, PCV, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne a także bramy garażowe, rolety i żaluzje.Wykres miesięczny przedstawia trend wzrostowy oraz dość głęboką korektę, która na razie zatrzymuje się na ważnym poziomie dwóch poprzednich szczytów.

Na wykresie tygodniowym kurs znajduje się przy linii trendu oraz linii łączącej ostatnie dołki w korekcie. Łącząc to z bliskością wsparcia z wykresu MN, można spodziewać się powrotu do wzrostów właśnie w aktualnych rejonach, zwłaszcza w przypadku ożywienia na całej giełdzie.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – wtorek 5 sierpnia.
Następny artykułZłoto – chwilowa konsolidacja
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. Witam,
    czy mógłbym prosić o analizę spółki Energa? Wydaje mi się, że spółka jest obecnie w bardzo ciekawym miejscu.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here