Naga MarketsPKP Cargo oferuje kompleksowe usługi logistyczne zarówno w zakresie przewozów krajowych, jak i wykonywanych poza Polską. Działalność Grupy obejmuje szeroki zakres usług kolejowego transportu towarów.


Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejowa spółka jest notowana na giełdzie od października ubiegłego roku. Jest to zbyt krótki okres aby przywiązywać dużą uwagę na formacji technicznych, ale da się zaobserwować, że kurs porusza się w tendencji wzrostowej. Można także wyznaczyć pewną strefę wsparcia, która była wczoraj testowana, kurs jednak wzrósł i na koniec sesji zamknął się powyżej ceny otwarcia. Pojawiła się zatem świeca pin bar (formacja młota), która jest zapowiedzią wzrostów. Biały korpus świecy świadczy o tym, że mimo początkowych spadków, popyt przewyższył podaż, gdyż cena zamknięcia była wyższa od ceny otwarcia.
Taką świecę rozgrywa się w następujący sposób: Składa się zlecenie kupna tuż nad świecą, a zlecenia obronne tuż pod nią. Mimo bardzo krótkiego okresu notowań, mamy tutaj spełnione 3 podstawowe warunki do zawarcia transakcji wg. klasycznej analizy price action tzn. mamy trend wzrostowy, mamy dobrą lokację (wsparcie) oraz mamy sygnał zgodny z trendem.
Przy tych założeniach można kupić akcje z bardzo niewielkim jak na spółki giełdowe ryzykiem. ustawiając zlecenie obronne pod świeca, na poziomie ok. 87 zł – w przypadku mocnych spadków tracimy trochę powyżej 3% wartości transakcji. Wszystko oczywiście zależy od ceny po jakiej uda nam się kupić akcje, od poziomu linii obrony i oczywiście od wysokości zapłaconych prowizji.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here