Naga MarketsFirma powstała w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm importujących paliwa na rynek krajowy. Obecnie jej działalność koncentruje się na poszukiwaniu ropy naftowej oraz gazu ziemnego na terenie kilku koncesji w Kazachstanie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać trend spadkowy, który trwa nadal. Początek tego roku był najlepszym okresem w historii notowań, także jeżeli chodzi o wzrost obrotów.

Wykres tygodniowy pokazuje, że kurs zatrzymał się na pierwszym poważnym oporze. Jeżeli ta strefa zostanie pokonana już za moment kurs napotka kolejne przeszkody zaznaczone na wykresie. Najważniejszą będzie lina trendu spadkowego, wybicie ponad nią może otworzyć nowy rozdział w historii notowań tej spółki.

Wykres z dziennym interwałem pokazuje potencjalną formację trójkąta. Potencjalną, gdyż nie można wykluczyć, że to jednak będzie prostokąt. Za trójkątem przemawia układ obrotów charakterystyczny dla tej formacji. Wzrostowi kursu towarzyszył wzrost obrotów, następnie w trójkącie obroty spadały, aż do momentu wybicia z trójkąta, które zostało potwierdzone dynamicznym wzrostem obrotów. Jeżeli naprawdę mamy do czynienia z formacją trójkąta to można uznać, że aktualnie trwa mała korekta, po której nastąpi wybicie strefy oporu. Wstępny zasięg wybicia z trójkąta to 0,42 zł.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here