Naga MarketsPC Guard SA to jeden z większych krajowych wytwórców oprogramowania oferujących rozwiązania klasy ERP oraz środowiska workflow własnego autorstwa. Główna działalność obejmuje: budowę, sprzedaż, wdrażanie i pomoc w zakresie analizy przepływu informacji i optymalizacji procesów biznesowych oraz techniczną obsługę infrastruktur sieciowych przedsiębiorstw.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać przede wszystkim ogromną lukę, które spowodowana była scaleniem akcji w stosunku 100:1. Od tego czasu kurs znalazł się w zupełnie innym położeniu i niejako zaczął pisać nową historię notowań. Generalnie jest to trend boczno-spadkowy aczkolwiek dla osób, które zamierzają kupić te akcje, najważniejszy jest ostatni ruch, a jest to ruch wzrostowy. Można zauważyć potencjalny kanał wzrostowy oraz wsparcie, oba te elementy zbiegają się w jednym miejscu, które może stać się miejscem zakończenia korekty.

Wykres tygodniowy pokazuje układ dołków i szczytów charakterystyczny dla początku nowego ruchu wzrostowego. Na tym interwale już teraz cena znajduje się na dosyć kluczowym wsparciu, które jak widać było testowane z obu stron przez dłuższy okres czasu. Dodatkowo aktualna korekta jest już prawie tego samego zasięgu co poprzednia, to także jest argument za zakończeniem ruchu korekcyjnego. Wydaje się, że może dojść do jakiegoś naruszenia wsparcia, ale jest do dobre miejsce do odbicia. Jeżeli kurs spadnie niżej, to ostatnim miejscem jest czerwona linia czyli poziom poprzedniego dołka. Jeżeli tam spadki się nie zatrzymają może dojść do zanegowania całego układu prowzrostowego.

Warto wspomnieć o dobrych wynikach finansowych tzn. spółka od 6 lat poprawia zysk netto, osiągając za ubiegły rok wynik znacznie przewyższający lata poprzednie (zysk netto – raporty roczne skonsolidowane).


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here