Naga MarketsGrupa koncentruje się przede wszystkim na segmentach biochemii i hematologii, a także wytwarza produkty do diagnostyki (np. odczynniki i szybkie testy) oraz aparaturę medyczną (np. analizatory).

Wykres tygodniowy, obejmujący całą historię notowań nie pozostawia złudzeń, że panuje trend spadkowy.

Na wykresie dziennym zastosowałem wykres liniowy, gdyż na tym typie wykresu lepiej jest widoczny ostatni szczyt w trendzie spadkowym. Zgodnie z metodą Victora Sperandeo, zmiana trendu następuje po wybiciu linii trendu oraz poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego (niebieska, pozioma linia). Jak widać, nie zanosi się na szybkie odwrócenie. Należy pamiętać, że próba “łapania dołków” czyli kupno jak najniżej się da jest ryzykowną metodą, gdyż tak naprawdę jest to loteria i zgadywanie czy teraz trend się odwróci. Analiza techniczna nie przynosi żadnych symptomów zatrzymania spadków, więc nie polecam kupna akcji w tym momencie.

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje Binarne: EUR/AUD pin bar M30 – TopOption 80%
Następny artykułTrading Reakcji – Technika wysokiej skuteczności.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here