Naga MarketsGrupa koncentruje się przede wszystkim na segmentach biochemii i hematologii, a także wytwarza produkty do diagnostyki (np. odczynniki i szybkie testy) oraz aparaturę medyczną (np. analizatory).Wykres tygodniowy, obejmujący całą historię notowań nie pozostawia złudzeń, że panuje trend spadkowy.

Na wykresie dziennym zastosowałem wykres liniowy, gdyż na tym typie wykresu lepiej jest widoczny ostatni szczyt w trendzie spadkowym. Zgodnie z metodą Victora Sperandeo, zmiana trendu następuje po wybiciu linii trendu oraz poziomu ostatniego szczytu trendu spadkowego (niebieska, pozioma linia). Jak widać, nie zanosi się na szybkie odwrócenie. Należy pamiętać, że próba „łapania dołków” czyli kupno jak najniżej się da jest ryzykowną metodą, gdyż tak naprawdę jest to loteria i zgadywanie czy teraz trend się odwróci. Analiza techniczna nie przynosi żadnych symptomów zatrzymania spadków, więc nie polecam kupna akcji w tym momencie.

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here