Naga MarketsNorth Coast zajmuje się importem do Polski produktów wytwarzanych przez 70 czołowych włoskich producentów markowych wyrobów spożywczych. Łączna liczba rodzajów towarów importowanych przez North Coast obejmuje ponad tysiąc pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym można zaobserwować dość istotne wsparcie. Mimo, że układ dołków i szczytów w szerokim spojrzeniu pozostaje prospadkowy, to jednak cena znajduje się powyżej linii trendu spadkowego, a ostatni ruch wzrostowy wygląda silnie na tle np. poprzedniego takiego ruchu.

Na wykresie tygodniowym widzimy, że korektę do strefy wsparcia, a cały układ przypomina formację trójkąta, choć tak naprawdę nią nie jest (przynajmniej nie tak szeroki trójkąt jak na wykresie). Wykres W1 pokazuje, że znajdujemy się w ciekawym miejscu, z którego wybicie dałoby dobry sygnał kupna i jednocześnie zakończenia korekty.

Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje, że formacja z wykresu W1 w przybliżeniu jest tak naprawdę formacją klina. Układ ten trwa już dość długo i wydaje się, że nadchodzi czas wybicia. Nie oznacza to, że musi to być mocne wybicie, równie dobrze kurs może po prostu poruszać się dalej bokiem, aczkolwiek bliskość wsparcia, korekta i omówiona formacja mogą skłaniać do zaryzykowania kupna akcji teraz, gdy cena znajduje się bardzo blisko strefy wsparcia.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy ECB wejdzie do gry i obniży stopy?
Następny artykułAnaliza na zamówienie – Comperia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here