Naga MarketsPodstawowym obszarem działania Spółki Nanotel jest budownictwo telekomunikacyjne w pełnym zakresie obejmującym projektowanie, budowę kanalizacji teletechnicznej, budowy sieci miedzianych i optycznych na potrzeby telefonii, Internetu i telewizji kablowej.
Spółka znajduje się od 2011 roku w trendzie wzrostowym, który w ostatnim czasie jeszcze przyspieszył. Ciężko prognozować poziom do jakiego może dojść kurs spółki, ponieważ znajduje się ona na historycznym maksimum. Przyjrzyjmy się najpierw wykresowi obejmującemu całą historię notowań.
Szczyt z 2010 roku został przebity i przez kilka tygodni stanowił wsparcie dla ceny. Pokazuje to jednoznacznie siłę spółki ponieważ wcześniejszy poziom oporu, stanowi teraz barierę spadków.

 Nanotel - analiza na zamówienie

Z bliska widać dokładnie poziom 4,5zł, który został najpierw nieudanie zaatakowany 3-krotnie, żeby później zostać zdecydowanie przebitym i stanowić wsparcie.

 

Nanotel - analiza na zamówienie

 

Na wykresie dziennym widać to jeszcze wyraźniej. Silny popyt powyżej 4,50zł pchał kurs do góry, jednak zaraz powyżej 5zł uaktywniała się podaż, dlatego spółka zbierała siły przez dłuższy czas do ataku, żeby w tym tygodniu wyraźnie wybić się. Okolice 5zł powinny teraz stanowić silne wsparcie i jeśli nastąpi korekta spadkowa, wtedy można będzie zastanawiać się nad kupnem właśnie w tych okolicach.
Nie ulega wątpliwości, że trend jest silny, a zawsze prawdopodobieństwo kontynuacji trendu jest większe, niż jego odwrócenia.

invest

 

Nanotel - analiza na zamówienie

 


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

6 KOMENTARZE

 1. Jeśli chodzi o fundamenty, to założeniem Analizy Technicznej jest to, że wszystko jest w cenach. Tak naprawdę nie mają dobrego dojścia wewnątrz w spółce, niezwykle trudno jest wykonać analizę fundamentalną.

  Tym zajmują się fundusze (głównie w USA, bo u nas to nie ma większego sensu), które zatrudniają dziesiątki specjalistów, prześwietlających spółki od A do Z.

  Wtedy mogą powiedzieć, że analiza fundamentalna jest zrobiona. Natomiast ja się tego nie podejmę 😉

  Na wykresie natomiast wszystko jest dość jasne i można obiektywnie stwierdzić jaka jest sytuacja, gdzie warto kupować, sprzedawać etc.

 2. Na wczorajszej sesji – 4 poziomy na sprzedaży,w tym 4 linia po 250 PLN. Fundamentalnie spółka wygląda bardzo dobrze, ale podaż w tym momencie zerowa… Ale dobrze że takie analizy się pojawiają (chociaż trochę za mało analizy fundamentów w tym wszystkim)

 3. To New Connect i rządzi się swoimi prawami niestety. Natomiast w arkuszu jest po kilka tysięcy akcji na poziomach, więc pewnie nie jest aż tak źle. Wiadomo, że to nie miejsce do gry dla większych graczy (chyba że inwestując na długi termin).

  Natomiast zostało złożone zamówienie na analizę, a my się wywiązujemy 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here