Naga MarketsMostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.


Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać, że kurs po kilku latach mocnych spadków znalazł się na najniższych poziomach cenowych w historii notowań.


Wykres o interwale dziennym pokazuje, że kurs utknął w formacji klina spadkowego. Od dołu można poprowadzić prawie płaską linię trendu, tak samo od góry linię bessy, które ogranicza wzrosty. Wybicie dołem lub górą do sygnał sprzedaży lub kupna. Po ewentualnym wybiciu górą, kurs niemal natychmiast napotka na opór w postaci poprzedniego szczytu, dopiero jego pokonanie może doprowadzić do ataku na szczyt z 2013 roku.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here