Naga MarketsMostostal-Export jest spółką budowlano-deweloperską, obecną na polskim rynku od ponad pół wieku. Realizuje inwestycje budowlane począwszy od założeń techniczno-ekonomicznych, poprzez organizację finansowania, na kompleksowym wykonawstwie całego przedsięwzięcia skończywszy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięczny widać, że kurs spółki znajduje się na tle historycznym na bardzo niskim poziomie, jest to w tej chwili spółka groszowa.

Na wykresie tygodniowym można zauważyć pewne odbicie, które jak dotąd zakończyło się przy pierwszym oporze. W pobliżu znajduje się przyspieszona linia trendu i dopiero jej przełamanie będzie świadczyło o możliwym początku nowego ruchu.

Wykres dzienny daje pewne nadzieje na kontynuację odbicia, gdyż po chwilowych spadkach, (które są powodem pojawienia się na W1 świecy pin bar) dzisiaj mieliśmy do czynienia ze znaczącymi wzrostami i pojawiła się formacja objęcia hossy. Jest zatem szansa na kontynuację zwyżki, ale kluczowe miejsca, przy których dowiemy się czy jest to tylko odbicie czy początek nowego większego ruchu są pokazane na wykresie W1.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here