Naga MarketsMonnari to firma specjalizująca się w segmencie markowej, eleganckiej odzieży damskiej i męskiej. Działalność spółki skupia się na projektowaniu kolekcji, sprzedaży ubrań, butów i dodatków oraz szeroko pojętego zarządzania markami do których należą Monnari, Pabia, Molton i Roy.


Na wykresie miesięcznym widać, że kurs rósł przez cały ubiegły rok. Aktualnie wzrosty wyhamowały, lecz kurs i tak zachowuje się całkiem nieźle na tle większości spółek.


Wykres o interwale dziennym przedstawia układ coraz wyższych dołków i szczytów oraz kolejne pokonywane strefy oporów. Ten najwyższy opór jest tym kluczowym, długoterminowym oporem, którego pokonanie będzie oznaczało pojawienie się naprawdę dobrego sygnału kupna z bardzo dobrymi perspektywami wzrostów, gdyż spółka była dawniej notowana nawet powyżej 40 zł za akcję.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – piątek 24 stycznia.
Następny artykułBuy Limit na złocie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here