Naga MarketsMera Schody SA produkuje na zamówienie drewniane schody i ich elementy składowe, zwłaszcza stopnie i drewniane płyty klejone. Obecnie spółka ma 20% udziału w polskim rynku, zaopatrując głównie firmy budowlane i znajduje się w pierwszej piątce producentów schodów w Europie. Na rynku zagranicznym odbiorcami są głównie firmy handlowe z Niemiec, Austrii, Francji, Hiszpanii, Słowacji, Anglii i Norwegii, jak też deweloperzy, głównie z Niemiec i Hiszpanii. W Niemczech istnieje firma filialna, sprzedająca towar za około 50000 € miesięcznie. Obecnie 75% produkcji jest przeznaczone na eksport. Popyt na produkty firmy rośnie wraz z rozwojem budownictwa mieszkaniowego, zwłaszcza domów jednorodzinnych, szeregowych oraz apartamentowców. Spółka jest w stanie szybko realizować indywidualne zamówienia odbiorców dzięki posiadaniu własnego biura projektowego. Firma działa od 1996 roku. Zaczynała od produkcji rzemieślniczej, by dojść do obecnej pozycji lidera w kraju i w Europie.Na wykresie miesięcznym można zauważyć lekką tendencję opadającą, w praktyce jednak wpisuje się ona w trend boczny, z którym mamy do czynienia.

Na wykresie tygodniowym bardzo silny impuls wzrostowy dociera do kluczowej strefy oporu, której od dłuższego czasu nie może sforsować. Na kupno w ramach ruchu bocznego jest już za późno, należy albo poczekać na powrót w okolice wsparcia lub na jakąś korektę, albo poczekać aż opór zostanie pokonany, wtedy otworzą się drzwi do znacznie większych wzrostów.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – czwartek 19 czerwca.
Następny artykułGBP/USD wyznacza nowy szczyt po FOMC.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here