Naga MarketsMediatel świadczy zintegrowane usługi telekomunikacyjne, w tym usługi komutowanego i stałego dostępu do Internetu, głosowe połączenia telekomunikacyjne oraz usługi informatyczne związane z obsługą sieci Internet.


Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres miesięczny spółki Mediatel pokazuje sytuację, w której mimo dynamicznego odbicia, kurs nie ma siły aby przełamać linię trendu spadkowego. Czym były spowodowane gwałtowne spadki i równie dynamiczny powrót – opiszę pod wykresem dziennym.


Wykres o interwale tygodniowym pokazuje w przybliżeniu sytuację gwałtownego spadku kursu, który był spowodowany planami ogłoszenia bankructwa tej spółki.


We wrześniu 2013 roku zarząd spółki wycofał z Sądu wniosek o upadłość. Kurs akcji dynamicznie odrobił straty. Powodem tak mocnych wzrostów była także informacja o powodzie rezygnacji z ogłaszania upadłości, jakim było przejęcie prawie 66% akcji przez spółkę Hawe.
Aktualnie na wykresie dziennym widzimy ruch spadkowy od czasu ocalenia firmy. Widoczne jest pewne wsparcie, które wraz z linią spadkową tworzy mały trójkąt, wybicie z niego dałoby sygnał kupna. Myślę jednak, że nie warto spieszyć się z zakupami, gdyż niewiele niżej znajduje się znacznie mocniejsze wsparcie, które tworzy początek luki cenowej jaka powstała w wyniku wielkiego wzrostu po ogłoszeniu przejęcia przez Hawe.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here