Naga MarketsW ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych. Ofertę mBanku uzupełnia leasing, faktoring, pełna oferta maklerska. W skład Grupy wchodzi również specjalistyczny BRE Bank Hipoteczny.


Na wykresie dziennym widzimy układ coraz wyższych szczytów, mamy zatem trend wzrostowy, który ładnie respektuje linię trendu. Kurs niedawno przełamał krótkoterminową, korekcyjna linię bessy, co widać na wykresie jako mocne wybicie. Co ciekawe taka sytuacja powtarzała się już kilkukrotnie. Za każdym razem scenariusz jest podobny – najpierw wybicie z korekcyjnych spadków, a następnie lekki spadek i dopiero ruch właściwy. Aktualnie jesteśmy w takim punkcie, więc z poziomu D1 warto kupić akcje.


Wykres tygodniowy jest potwierdzeniem trendu wzrostowego, a także tego, że kurs tej spółki zachowuje się bardzo czytelnie pod względem technicznym. Widzimy ładnie respektowane strefy wsparcia. Niedawno kurs spadł do takiej strefy, pojawiła się tygodniowa świeca pin barowa, zapowiadająca zakończenie korekty i wzrosty.


Jedyny problem pojawia się na wykresie miesięcznym. Widzimy, że kurs dotarł bardzo wysoko, w rejon poprzedniego szczytu. Na interwale miesięcznym, na szczycie pojawia się formacja objęcia bessy, zapowiadająca spadki. To jest jedyny dylemat, myślę że warto kupić te akcje choć może poczekajmy na zakończenie korekty i stosujmy dość ciasne zlecenia obronne na wypadek, gdyby miał się ziścić scenariusz zapowiadający większą korektę z wykresu miesięcznego.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here