Naga MarketsMakarony Polskie S.A. oferują szeroką gamę makaronów jajecznych i bezjajecznych (również walcowanych i tłoczonych) produkowanych w wielu różnorodnych formach.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie miesięcznym mamy początek trendu wzrostowego, który przeradza się w ruch boczny. Wzrosty słabną i żeby utrzymać trend kurs powinien wybić się ponad zaznaczony opór.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym widać linię trendu, która nie wydaje się być istotna na tym etapie rozwoju trendu. Znacznie ważniejszy dla osób rozważających kupno akcji jest poziom ok. 3 zł – zawsze po spadku do tego poziomu popyt zaczyna się uaktywniać. Szukając okazji do kupna warto poczekać na kolejny taki spadek lub wybicie ponad poziom 4,50 zł co otworzy nowy rozdział w procesie tworzenia się trendu wzrostowego. Kupno gdzieś pośrodku może okazać się zamrażaniem kapitału.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMożliwa pozycja długa na USDJPY
Następny artykułEUR/USD znów w odwrocie, dane spychają parę w dół.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here