Naga MarketsLW Bogdanka – obszar działalności Emitenta obejmuje działalność górniczą w zakresie gospodarczego wydobywania węgla kamiennego, wzbogacania wydobywanego węgla surowego, sprzedaży węgla i rekultywacji terenów górniczych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widać, że kurs akcji porusza się w trendzie bocznym. Tworząca się świeca pin bar pojawia się w strefie SR, która zaznaczyłem na wykresie tygodniowym.

Na interwale tygodniowym widzimy wspomnianą wcześniej strefę SR. Kurs odbił się od tego miejsca dając szansę na wzrosty.

Na interwale dziennym można zaznaczyć linię trendu, która nakłada się na wsparcie, od którego nastąpiło mocne odbicie. Z dość dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że cena wzrośnie do ok. 130 zł. Jest to pierwszy cel, drugim zostaje poziom poprzedniego szczytu.

Dwa szkolenia price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here