Naga Markets

LSI Software zajmuje się produkcją, sprzedażą i wdrażaniem autorskiego oprogramowania. Dostarcza systemy do zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania procesami oraz systemy sprzedaży i obsługi klientów.
Na wykresie miesięcznym widać, że po przełamaniu długoterminowej linii trendu spadkowego kurs zaczął dynamicznie wzrastać przebijając ważny opór. Po pewnym czasie przełamany został kolejny kluczowy opór, a aktualnie trwa korekta.


Wykres dzienny potwierdza to co widzieliśmy w szerszym spojrzeniu. Trwa trend wzrostowy, a aktualna korekta ma szansę zatrzymać się na jednym z narysowanych wsparć lub na lokalnej linii trendu. Przełamanie TL i następnie kolejnych wsparć będzie po części tłumaczyło co stało za tak dynamicznym wzrostem. Otóż wzrosty na akcjach spółki pokrywają się mniej więcej z programem skupu akcji własnych. Nie zawsze tak jest, ale często skutkuje to wzrostem popytu na akcje. Korekta zaczęła się od początku nowego roku, dokładnie wtedy kiedy zakończył się program skupu.
Ciekawe czy trend wzrostowy okaże się naprawdę silny czy był „napędzany” po części skupem akcji własnych. Zachowanie kursu jest ciekawe i warto obserwować tę firmę, aczkolwiek na dzień dzisiejszy wstrzymałbym się od zakupów. Sygnałem kupna i potwierdzeniem siły trendu będzie osiągnięcie nowego, wyższego szczytu w czasie, kiedy spółka nie skupuje już swoich akcji.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

NED

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here