Naga MarketsGrupa Lotos jest największą firmą naftową regionu pomorskiego i drugą co do wielkości w Polsce. Prowadzi działalność w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów oraz towarów naftowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym można zauważyć linię o lekko spadkowym nachyleniu (niebieska), która pełni rolę oporu. Warto także zwrócić uwagę na schemat, który często się powtarzał: wybicia kursu następowały po okresie kompresji ceny.Podobny scenariusz powtarza się teraz, aczkolwiek licząc na wybicie w górę należy pamiętać o linii oporu.

Wykres tygodniowy pokazuje lokalną konsolidację, widać że cena od dłuższego czasu porusza się w trendzie bocznym, dlatego trudne jest jej dalsze prognozowanie.

Spoglądając na wykres D1 wydaje się, że aby kupić akcje warto poczekać przy jednym ze wsparć i chyba kupować z celem dość krótkookresowym, gdyż warto pamiętać o silnych ograniczeniach z wykresu MN.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: akcje pgnig cena | gpw lotos | btc | kurs dolar | eur/usd wykres | dolara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – środa 9 kwietnia.
Następny artykułUSDCAD przy ważnym wsparciu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here