Naga MarketsKredyt Inkaso działa na rynku usług finansowych, zajmując si wykupem i windykacją pakietów wierzytelności masowych uznanych przez pierwotnych wierzycieli za trudne do odzyskania.

Na wykresie miesięcznym widać, że kurs po latach konsolidacji wybił się na znacznie wyższe poziomy. Ostatnia fala to trend wzrostowy.

Wykres tygodniowy to linia trendu wzrostowego, która została naruszona ale zaraz potem nastąpił silny atak strony kupującej, w wyniku czego tygodniowe ceny zamknięcia nadal znajdują się w linii trendu. Nowa tworząca się świeca tygodniowa potwierdza kierunek dając nadzieję na kontynuację trendu W1.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSetupy Price Action 27 marca 2014: AUDJPY, AUDNZD, EURAUD, EURCAD, EURJPY, GBPCHF, GBPUSD
Następny artykułGBPUSD – Kupujący zyskują na sile
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here