Naga MarketsKGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie. Miedź elektrolityczna z KGHM jest zarejestrowana przez Londyńską Giełdę Metali (LME) jako Grade A, a srebro zarejestrowane pod marką KGHM HG. Oprócz wyżej wymienionych spółka produkuje również m.in. złoto, ołów, kwas siarkowy i sól kamienną. KGHM jest jednym z czołowych polskich eksporterów.Na wykresie miesięcznym można poprowadzić wzrostową linię (czerwona), które łączy już 6 dołków. Aktualnie znajdujemy się tuż przy niej i jednocześnie na poziomie poprzedniego minimum (niebieska linia).

Jest to dobre pod względem technicznym miejsce do kupna, jednak należy pamiętać o potencjalnej formacji podwójnego szczytu, która jeżeli miałaby się zrealizować doprowadziłaby do sporych spadków.

Na wykresie o interwale tygodniowym widać jeszcze jedno wsparcie (czerwone), które jest w zasadzie ostatnim miejscem na zatrzymanie spadków. Zejście niżej może oznaczać trend spadkowy w dłuższym okresie czasu.

invest

Na wykresie dziennym widać, że spadki zatrzymały się na poziomie poprzedniego minimum, są długie cienie u doły, należy być jednak ostrożnym ze względu na dużą siłę ostatniego ruchu spadkowego.

Aktualizacja portfela:

Wczoraj zostały zakupione dwie spółki: Graal i Kania. Dziękuję za udział w głosowaniu. Szczegóły transakcji i skład portfela przedstawię w najbliższy weekend.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAnaliza: Dolar wyraźnie słabszy przed danymi z USA
Następny artykułSilny sygnał kupna na AUDUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here