Naga MarketsKernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.


Na wykresie miesięcznym obserwujemy trwające już dość długo spadki, które doprowadziły kurs do kluczowej, długoterminowej strefy wsparcia. Jeżeli notowania spadną poniżej tej strefy, będzie można na pewien czas zapomnieć o znaczących wzrostach.


Wykres o interwale tygodniowym pokazuje, że spółka wpadła w negatywny bo o nachyleniu spadkowym kanał. Pokonanie oporu, który będzie widoczny na kolejnym wykresie, będzie sygnałem, że warto kupić te akcje z miejscem docelowym w rejonie górnego ograniczenia kanału czyli ok. 47-48 zł.


Powyżej wspomniany wcześniej wykres dzienny, na którym widzimy lekkie odbicie po dotarciu kursu do kluczowego wsparcia z wykresu miesięcznego. W omawianym scenariuszu zakładającym wzrost do górnego ograniczenia kanału, wstępnym sygnałem będzie utworzenie nowego szczytu na D1. Znacznie mocniejszym sygnałem będzie natomiast powrót ceny w okolice 46 zł, powrót nad zaznaczoną strefę oporu. Po takim wybiciu niemal na pewno będziemy świadkami testu górnego ograniczenia kanału. Wybicie z niego będzie oznaczało kolejne sygnały lecz jest to melodia przyszłości.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here