Naga MarketsJ.W. Construction to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, obecny przede wszystkim w Warszawie, ale także w Łodzi i Gdyni oraz za granicą. Firma, oprócz realizowania projektów deweloperskich, zajmuje się także działalnością budowlaną, będąc generalnym wykonawcą większości swoich inwestycji. J.W. Construction jest także właścicielem i operatorem sieci Hoteli 500.


Te artykuły również Cię zainteresują
Sytuacja techniczna na wykresie dziennym wygląda zachęcająco. Kurs znajduje się nad ważną strefą wsparcia, która już kilka razy powodowała odbicie. Problemem jest niekorzystny, spadkowy układ trwający od listopada ubiegłego roku. Drugi problem jest lepiej widoczny na wykresie o interwale miesięcznym.


Wykres miesięczny pokazuje dlaczego w dłuższym terminie akcje nie są ciekawe. Otóż kurs spadł z ponad 90 zł do obecnych 4,60 zł. W szerszym spojrzeniu da się wyznaczyć linię trendu spadkowego, której dopiero przełamanie byłoby sygnałem kupna.
Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here