Naga MarketsInvestment Friends Capital S.A. jest spółką akcyjną działającą na zasadzie venture capital, zajmującą się inwestycjami na rynku kapitałowym.

Na wykresie tygodniowym widzimy ważną strefę oporu, która została naruszona, ale żadna z dwóch (dzisiaj się okaże czy trzech) świec tygodniowych nie miała zamknięcia ponad tą strefą. Jest to zły sygnał obok dwóch pozytywnych: mocnych wzrostów i symptomów zakończenia korekty na wykresie D1.

Na wykresie dziennym widać, że przebił strefę oporu i nastąpiła korekta po bardzo dynamicznych wzrostach. Niższe wsparcie zostało dotknięte długim cieniem świecy, może to zwiastować zakończenie korekty. Dopóki kurs utrzymuje się ponad zaznaczonymi wsparciami obowiązuje kierunek dalszych wzrostów. Przełamanie niższego wsparcia będzie sygnałem ostrzegawczym, a spadek poniżej 23 groszy będzie oznaczał praktycznie powrót ceny do ruchu bocznego. Krążą pogłoski o scaleniu tych akcji i to także należy mieć na uwadze.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza: Ostrożny Europejski Bank Centralny umacnia EURUSD.
Następny artykułSkrajne niezdecydowanie na złocie.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here