Naga MarketsSpółka zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług budownictwa mieszkaniowego, ogólnego i przemysłowego. W sposób kompleksowy realizuje inwestycje, pełniąc funkcję zarówno generalnego wykonawcy w zakresie realizowanych robót, jak i podwykonawcy w zakresie ściśle określonych zadań, wykorzystując do tych celów wykwalifikowaną kadrę menadżerską i techniczną.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widzimy, że kurs pierwszy raz od debiutu wybił się ponad linię trendu spadkowego. Wybicie nastąpiło dużą białą świecą co potwierdza siłę wybicia. Znajdujemy się bardzo blisko pierwszego oporu, który może być przyczyną korekcyjnego cofnięcia do ok. 2 zł.

Na interwale dziennym można zauważyć 3 najbliższe strefy SR. Opór, o którym wspominałem przy poprzednim wykresie, jeżeli nastąpi w tym miejscu korekta, należy szukać okazji do kupna przy strefie wsparcia stworzonej z poprzednich, przebitych już lokalnych szczytów. Po przełamaniu najbliższego oporu, droga do 3,50 zł będzie otwarta.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here