Naga MarketsInteger.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy.Wykres miesięczny przedstawia trend wzrostowy oraz silną korektę do przyspieszonej linii trendu. Kluczowy wydawał się poziom 200 zł, który jednak dość słabo radzi sobie ze spadkami oraz fakt, że aktualna korekta ma zasięg poprzedniej, dotychczas największej w panującym trendzie.

Na wykresie tygodniowym wygląda na to, że pierwsze ze wsparć upadnie, mogłoby je uratować jakieś dynamiczne cofnięcie, ale na to chyba się nie zanosi podczas ostatniej sesji w miesiącu. Prawdopodobnie cena spadnie niżej do kolejnego wsparcia na poziomie ok. 170 zł.

Warto dodać, że sygnał sprzedaży został wygenerowany na spółce już 30 kwietnia 2014 roku przy cenie 265,90 zł. Następne 3 miesiące tylko potwierdzają ten sygnał. Chodzi o sygnał metodą Mebane Fabera (poprzedni przegląd). Już dzisiaj zapraszam na kolejny przegląd Fabera, gdyż mamy właśnie ostatnią sesję w miesiącu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here