Naga MarketsKrakowska spółka specjalizuje się w montażu instalacji przemysłowych i technologicznych oraz w pracach budowlanych związanych z ochroną środowiska (oczyszczanie ścieków, stacje uzdatniania wody itp.).

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy, że notowania mają tendencję wzrostową, aczkolwiek w ostatnim czasie zakres wahań kursu spłaszczył się, co jest charakterystyczne dla formacji trójkąta widocznej na wykresie. Silny opór stanowi strefa 23 zł, a jej pokonanie może doprowadzić do ataku na najwyższy szczyt z 2007 roku.

Na interwale tygodniowym można zauważyć formację trójkąta, która została już wybita. Bardzo wiele punktów zwrotu, zarówno po stornie linii wzrostowej jak i spadkowej, świadczy o tym, że ta formacja była widoczna przez inwestorów. Silna zwyżka doprowadziła do wybicia z tej formacji, a pełny retest dokonał się 18 grudnia ubiegłego roku. Nie był to retest trójkąta, ale wsparcia, które tworzyły szczyty ze stycznia 2013 i lutego 2012 roku. Droga do wzrostów została zatem otwarta.

Wykres z dziennym interwałem pokazuje lokalną strefę oporu (ok 20,5 zł), która została pokonana. Kurs zmierza do poprzedniego szczytu na poziomie 23 zł. Tam rozegra się decydujące starcie kupujących i sprzedających. Jeżeli wzrosty przebiją poziom 23 zł zostanie otwarta droga do 27 zł.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMożliwy ruch korekcyjny na GBPJPY
Następny artykułAnaliza: USDCAD na wsparciu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here