Naga Markets
IndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej. Wdraża także najnowocześniejsze wysokie technologie przemysłowe, nieobecne na polskim rynku, stosowane we wzrostowych sektorach gospodarki. Wspiera projekty inwestycyjne poprzez aktywny udział w zarządzaniu nimi, współfinansowanie, udzielanie wsparcia przy uzyskiwaniu dotacji ze środków Unii Europejskiej oraz przez aktywną pomoc w pozyskiwaniu finansowania dłużnego.

Na wykresie miesięcznym widać, że bardzo dynamiczny trend wzrostowy dotarł do kluczowej strefy oporu. Jest to pierwszy problem, drugim jest fakt, że cena znajduje się blisko historycznych maksimów. Całość sprawia, że bez większej korekty może zabraknąć chętnych do kupowania akcji w tym miejscu, w którym się znajdujemy.

Na wykresie tygodniowym widać, że korekta przyjmuje kształt formacji flagi. Mimo, że ruch w dół jest łagodny, dość nietypowy bo pod tak kluczową strefą oporu wyprzedaż mogłaby być silniejsza, to jednak problemem jest brak wyraźnego wsparcia (najbliższe ok. 1,50 zł) i brak sygnału kupna. Jak widać, w panującym trendzie wszystkie korekty były bardzo płytkie, a sygnałem kupna zawsze było wybicie poprzedniego szczytu.

Wykres z dziennym interwałem czasowym pokazuje potencjalne miejsce, przy którym można poczekać. Tak samo jak na wyższych interwałach, także tutaj nie mamy sygnałów kupna. Być może ponownie takim sygnałem byłoby wybicie nowego szczytu w przeciwnym razie należy poczekać na pogłębienie korekty i sygnał np. w postaci silnego impulsu wzrostowego. Nie ma sensu kupować akcji teraz, gdyż może to być po prostu zamrożenie kapitału.

Spółka jest obserwowana pod kątem dołączenia do portfela spółek w trendzie wzrostowym, aczkolwiek jej czas, moim zdaniem jeszcze nie nadszedł.

Mam wielką prośbę do osób zainteresowanych akcjami, które śledzą oba portfele prezentowane na Comparic – na dzień dzisiejszy obserwuję już prawie 50 spółek, z każdym tygodniem liczba wzrasta o ok. 10-15 (spółki w trendzie + Wasze zamówienia) – może się zdarzyć, że przegapimy jakiś sygnał kupna. Jeżeli zauważycie coś ciekawego na jakichkolwiek akcjach, także na akjach, których analizy zostały już opublikowane, proszę dać znać np. w komentarzu pod analizą, na forum lub poprzez e-mail. Z góry bardzo dziękuję.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza: Czy gorsze dane z rynku pracy dają nadzieję na przedłużenie QE?
Następny artykułGBPUSD – możliwa kontynuacja wzrostów
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here