Naga MarketsIndygoTech Minerals inwestuje w innowacyjne przemysłowe projekty technologiczne o bardzo wysokim potencjale wzrostu i trwałych przewagach konkurencyjnych, będące równocześnie w stosunkowo wczesnym stadium rozwoju, skoncentrowane na branży ceramicznej i służące wzrostowi efektywności energetycznej.

Wykres miesięczny przedstawia trend wzrostowy, który po dotarciu do historycznie dość wysokich poziomów załamał się. Aktualnie w grze o utrzymanie wzrostów pozostaje wsparcie w postaci poprzedniego szczytu oraz poziom 1 zł, który był dość silnie broniony.

Na wykresie tygodniowym widać, że trwa korekta spadkowa i kupno w tym miejscu jest dość ryzykowne, choć można znaleźć pewne wsparcie.

Na wykresie dziennym widać dokładnie skąd się ono bierze, jest to linia łącząca dwa ważne minima. Jeżeli teraz cena nie zareaguje i spadnie niżej, ostatnim ważnym wsparciem będzie okrągły poziom 1 zł, który jak widać był silnie i dynamicznie broniony w przeszłości.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/JPY: Chwila wytchnienia po spadkach.
Następny artykułEURJPY euro pod presją
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here