Naga MarketsFirma produkuje i sprzedaje wyroby odlewane oraz wyciskane i ciągnione z miedzi i jej stopów.

Te artykuły również Cię zainteresują

Na wykresie miesięcznym istotna jest zaznaczona strefa oporu, mniej ważna wydaje się linia trendu. Ciężko jednoznacznie ocenić trend na wykresie, warto chyba spojrzeć na niższym interwale na ostatni impuls wzrostowy.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym widzimy, że po dosyć długim okresie łagodnych spadków, nagle doszło do silnego wybicia. Szukając końca korekty tego impulsu można wyznaczyć kilka poziomów wsparcia, żaden z nich jednak nie będzie znaczący. Na wykresie zaznaczyłem jeden z takich poziomów, podpierając się tym co widać w ostatnich świecach tzn. formację przenikania hossy i dwa pin bary. Są to optymistyczne sygnały i być może kształtuje się dołek korekty, ale potrzeba kolejnego silnego impulsu wzrostowego, który wybije np. maksima zaznaczonych świec aby to stwierdzić.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here