Naga MarketsGłównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na historycznym wykresie o interwale miesięcznym widzimy, że kluczowe z punktu widzenia historii notowań jest strefa powyżej 2 zł, która od kilku lat pełni rolą najważniejszego wsparcia. Aktualnie cena spada, wędrując być może ponownie do tej strefy.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym można zauważyć, że sytuacja zdaje się powtarzać tzn. poprzednim razem także mieliśmy dość równy spadek, a przy wsparciu nastąpiło silne wybicie.

Jeżeli szukamy okazji do kupna, możemy zagrać na ten sam scenariusz czyli poczekać na przełamanie linii korekcyjnej, najlepiej przy zaznaczonej strefie wsparcia.

Na wykresie dziennym warto przyjrzeć się ruchowi na południe, gdyż wpisuje się on w kanał spadkowy. Najbliższego odbicia w górę możemy oczekiwać przy dolnej krawędzi kanału, której wydaje się, że test powinniśmy zobaczyć niedługo.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here