Naga MarketsFirma jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego.Na wykresie miesięcznym trwają wzrosty, które pokonały ważną z punktu widzenia całej historii notowań strefę oporu. Aktualnej cenie niewiele brakuje do jej pełnego testu.

Na wykresie tygodniowym można wyznaczyć linię trendu wzrostowego i bardzo ważne wsparcie, które nadal się utrzymuje. Warto zwrócić uwagę na to jak dokładnie i czytelnie pod względem technicznym porusza się kurs tej spółki. Bardzo dokładnie respektowane są podobne wsparcia do tego, które aktualnie jest „w grze”. Na pierwszy rzut oka, aktualna korekta przypomina mi tę zaznaczoną zielonym okręgiem. Tam także miało miejsce takie osuwanie się kursu coraz niżej. Wydaje mi się, że trend powinien przetrwać na tej spółce, a kurs już niebawem powinien ruszyć do góry.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here