Naga MarketsSpółka prowadzi działalność inwestycyjną w sektorze energii odnawialnej (OZE). Global Energy jest holdingiem finansowym – poprzez podmioty zależne realizuje projekty farm wiatrowych i solarnych, a także pozyskuje i sprzedaje zieloną energię z pracujących instalacji turbin wiatrowych i paneli słonecznych na terenie Europy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na interwale tygodniowym zaobserwować można pewne odbicie, ale kurs nadal znajduje się w szerokiej strefie konsolidacji.

Na interwale dziennym można wyznaczyć linię trendu spadkowego oraz bardzo czytelną strefę oporu. Wybicie ponad te ograniczenia otworzy drogę do większej zwyżki i będzie sygnałem kupna.

Dwa szkolenia price action w cenie jednego. Obejrzyj pierwsze części za darmo: https://comparic.pl/listings/dwa-szkolenia-w-cenie-jednego-price-action-na-gieldzie-i-trading-po-pracy-forex-obejrzyj-pierwsze-czesci-za-darmo/


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here