Naga MarketsProfil działalności operacyjnej Grupy obejmuje produkcję sprzętu i maszyn dla głębinowego górnictwa węgla kamiennego, w tym przede wszystkim kompletnych zmechanizowanych kompleksów ścianowych, umożliwiających eksploatację złóż węgla kamiennego w technologii ścianowej.Na wykresie miesięcznym, kluczowa jest strefa wsparcia, którą tworzy poziom poprzedniego szczytu. Mamy trend wzrostowy, a cena znajduje się blisko linii trendu.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym wszystko widać lepiej. Linię trendu można poszerzyć, wtedy cena już znajduje się wewnątrz tej przestrzeni, z której wcześniej mieliśmy odbicia. Wydaje się, że sytuacja jest dość czytelna, mamy już dość długo trwająca korektę, a tygodniowy pin bar sprzed kilku tygodni pokazuje odrzucenie niższych poziomów.

W dniu dzisiejszym nabywając akcje PKP Cargo zdobywamy prawo do dywidendy w wysokości 3,07 zł, której wypłata nastąpi 4 czerwca.

Zachęcam do udziału w bezpłatnym webinarze na temat tzw. poziomów Pivota, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek. SZCZEGÓŁY.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here