Naga MarketsSpółka działa w branży telefonii komórkowej i nowych technologii, skupiając się na działalności handlowej. Sieć sprzedaży tworzona jest w oparciu o własne placówki jak i partnerów handlowych na podstawie podpisywanych z nimi umów dealerskich.

Na wykresie miesięcznym, kluczowa jest strefa wsparcia, od której kilkukrotnie odbijały się spadki. Istotna może okazać się także linia, która łączy 4 ostatnie dołki. Kształt ostatnich kilku świec miesięcznym, a zwłaszcza dolne cienie, które są dość znaczące, mogę sugerować, że istnieją szanse na zwyżkę w dość bliskim czasie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Pamiętajmy jednak, że spoglądając szerzej jest to trend boczny i nie należy oczekiwać jakichś gigantycznych wzrostów, tylko takich w ramach szerokiej konsolidacji.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym widzimy to na co można wstępnie liczyć na tego rodzaju wykresie czyli zwyżkę, nawet dość dynamiczną do poziomu ostatnich szczytów. W najbliższym czasie ważne będą dwie strefy wsparcia, ta pierwsza na poziomie ostatniego dołka, która już wyprowadziła pewne odbicie. Kurs rośnie do linii korekty i jeżeli jej nie przebije zobaczymy kolejną falę spadkową, która być może dojdzie do tego głównego wsparcia. Linia korekcyjna jest póki co dobrze respektowana i to właśnie wybicie ponad nią powinno być sygnałem aby ponownie przyjrzeć się tej spółce. Bardziej ryzykowne będzie zagranie przy głównym wsparciu jeszcze zanim cena wybije się ponad linię korekty.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here