Naga MarketsEuropejski Fundusz Hipoteczny SA (EFH) jest operatorem hotelowym działającym na polskim rynku. Spółka od grudnia 2007 roku notowana jest na głównym rynku warszawskiej giełdy, a obecnie wchodzi w skład indeksu sWIG80.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie tygodniowym widzimy ogromną lukę. Powodem jej powstania było scalenie akcji, po którym kurs dynamicznie spadał, a cały okres po scaleniu akcji można jakby odciąć od starszych notowań.

Na wykresie dziennym widać, że po scaleniu kurs żyje nowym życiem. Środkowa fala wzrostowa spowodowana była wycofaniem się z planów ogłoszenia upadłości spółki. Wzrosty dotarły do strefy oporu i odbiły się od niej. Aktualnie wydaje się, że szał zakupowy po uratowaniu spółki już minął, a kurs znajduje się zbyt blisko kluczowego oporu aby atrakcyjne było kupno tych akcji.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Boryszew
Następny artykułJP Morgan: Niedźwiedzie przejmują kontrolę na EUR/USD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here