Naga MarketsES-System zajmuje się projektowaniem, konstruowaniem, wytwarzaniem oraz sprzedażą profesjonalnych systemów oświetleniowych dla obiektów budownictwa ogólnego, architektonicznego, mieszkalnego, przemysłowego, specjalistycznego i zewnętrznego na rynku krajowym i zagranicznym.Na wykresie miesięcznym, mamy trend spadkowy, który jednak w ostatniej fazie zmienia kierunek. Na tę chwilę nie można jeszcze mówić o trendzie wzrostowym w szerokim spojrzeniu i warto spojrzeć na tę sytuację z niższego interwału.

Spoglądając na wykres o interwale tygodniowym okazuje się, że już niebawem przekonamy się o sile ostatnich wzrostów. Cena zbliża się do dolnej krawędzi kanału.

Krawędź ta może zostać naruszona, jednak spadki nie powinny sięgnąć niżej niż do zaznaczonego wsparcia, po czym powinny nastąpić mocniejsze wzrosty. Jeżeli tak się nie stanie pozostaniemy w trendzie bocznym.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here