Naga MarketsPodstawowy zakres działalności Grupy Kapitałowej ENEA obejmuje wytwarzanie, dystrybucję oraz obrót energią elektryczną. Dodatkową działalnością są: usługi konserwacji oświetlenia ulicznego, usługi konserwacji sieci NN, usługi transportowe, usługi w zakresie rozliczania gazu, najem, dzierżawa, sprzedaż towarów i działalność socjalna.

Na wykresie tygodniowym, który pokazuje całą historię notowań można zauważyć przechodzenie z trendu spadkowego do tendencji lekko zwyżkującej. Chyba jest zbyt wcześnie aby uznać ten wzrostowy kanał za trend wzrostowy, raczej jest to na razie ruch boczny z szansą na pojawienie się trendu wzrostowego.

Spoglądając na wykres o interwale dziennym widzimy dynamiczne odbicie od dolnej krawędzi tego kanału oraz dwie korekty, jedną zakończoną i drugą, która nadal trwa. Porównując zasięgi tych korekt okazuje się, że są niemal identyczne. Dodatkowo można wyznaczyć pewne lokalne wsparcie. Całość tworzy dość pozytywny obraz dający duże prawdopodobieństwo na kontynuowanie wzrostów, przynajmniej do górnej krawędzi kanału wzrostowego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – piątek 9 maja.
Następny artykułAUD/USD na linii trendu.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here