Naga MarketsDrewex SA produkuje wyroby wyposażenia dzieci i niemowląt w meble, pościel i ubiory, które tworzą harmonijne zestawy i komplety z motywami przewodnimi dla każdej z kolekcji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs odbił się od dna po problemach finansowych, należy przypomnieć, że jeszcze niecałe 2 lata temu Komisja Nadzoru Finansowego żądała zawieszenia notowań akcji tej firmy. Po tak mocnym odbiciu wydaje się jednak, że firma najgorsze ma już za sobą.

Wykres o interwale dziennym pokazuje silne odbicie oraz łagodną, dość płaska korektę, która dotarła do ważnego wsparcia. Bliskość wsparcia sprawia, że można kupić akcje z dość niewielkim ryzykiem, umieszczając linię obrony poniżej wsparcia. Niepokoi jedynie luka spadkowa, która miała miejsce tydzień temu, może ona świadczyć o przewadze sprzedających, dlatego wstrzymałbym się z zakupem i obserwował zachowanie kursu w pobliży zaznaczonego wsparcia.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówieniea specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here