Naga MarketsDM IDM oferuje pośrednictwo w obrocie papierami wartościowymi, zarządzanie aktywami oraz usługi z zakresu Corporate Finance. Broker specjalizuje się w usługach korporacyjnych, takich jak: operacje przekształceniowe, fuzje, przejęcia, transakcje na rynku niepublicznym, emisje papierów wartościowych, pierwsze oferty publiczne, programy opcyjnie dla menadżerów, hedging.

Na wykresie miesięcznym widać, że spółka należy do tzw. spółek groszowych. Aktualnie możliwe są jedynie transakcje czysto spekulacyjne, a sygnał kupna w celu inwestycji na dłuższy termin pojawi się po przełamaniu narysowanej linii trendu spadkowego.

Wykres dzienny przedstawia sytuację wielu spółek groszowych, gdzie w zasadzie jedyną możliwościa jest spekulacja na dość krótki okres. W przypadku IDM szansą na zarobek jest kupno akcji po spadku do poziomu ok. 6-8 groszy i sprzedawanie po 10-12 groszy. Taka gra jest możliwa choć należy pamiętać, że kurs może spaść poniżej wspomnianych 6 groszy, widać to na wykresie D1, gdzie cena od zeszłego roku systematycznie osuwa się w dół.


Unima 2000 działa w branży technologii teleinformatycznych projektując, dostarczając i integrując środowiska telekomunikacyjne i teleinformatyczne w przedsiębiorstwach.

Na wykresie o interwale miesięcznym można zaobserwować długoterminową formację klina, którą tworzy od góry przyspieszona linia trendu spadkowego. Wybicie z tej formacji górą dałoby całkiem dobry sygnał kupna.

Na wykresie dziennym widzimy, że kurs znajduje się już całkiem niedaleko linii spadkowej omówionej na poprzednim wykresie. Przełamanie jej i jednocześnie zaznaczonej strefy oporu, dałoby naprawdę ciekawy sygnał kupna. Jedynym problemem byłyby wtedy napotykane często kolejne strefy oporu, ale najpierw musi dojść do wybicie i od mocy tego wybicia będzie zależała jakość sygnału kupna.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here