Naga Markets
Cyfrowy Polsat to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat – oferujący kilkanaście kanałów telewizyjnych. Spółka oferuje trzy usługi dostępne także jako usługi zintegrowane: płatną telewizję satelitarną, szerokopasmowy Internet (HSPA+ i LTE) oraz telefonię komórkową.

Na wykresie miesięcznym widzimy, że kurs po okresie wzrostów znalazł się w bardzo silnej korekcie. Spadki dotarły jednak do dość istotnej strefy wsparcia. Nad tą strefą widać, że dwie ostatnie świece miesięczne są pin barami (o ile dzisiaj nie będzie mocnych spadków). Świadczy to o silnej, dwumiesięcznej obronie tego wsparcia i zachęca do kupna akcji.

Wykres o interwale dziennym pokazuje obronę wsparcia. W ostatnim czasie tzn. ostatnie odbicie od tej strefy było większym wybiciem, spółce udało się wyjść ponad poprzedni, mały szczyt. Kurs pokonał także lokalne ograniczenie spadkowe (czerwona linia).

Spółka spełnia wymagania dotyczące trendu, mamy korektę oraz dwa silne sygnały na interwale miesięcznym sugerujące zakończenie korekty. Spółkę dołączam zatem do portfela spółek w trendzie wzrostowym ze standardowym SL 10%, czyli pozbędziemy się tych akcji, gdy spadną poniżej poziomu 17,40 zł. Będzie to zejście znacznie poniżej wsparcia i będzie potwierdzało niesprawdzony scenariusz zakładający wzrosty.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie– wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza na zamówienie – Midas
Następny artykułSpółka w trendzie wzrostowym – Duon
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here